KRC Genk - Napoli Maç Tahmini (2 Ekim)

KRC Genk - Napoli Maç Tahmini (2 Ekim)
KRC Genk - Napoli maçında bol gol bekliyoruz.

Genk gol konusunda bizi hiç üzmeyen bir takım ve şampiyonlar liginde hiç geri vites yapmadan Salzburg'a 6-2 kaybetti. Bu seviye C.Brugge, Anderlecht gibi takımlar yıllardır bu tecrübelere sahip olduğu için ezilmiyorlar ama Genk biraz bocaladı. Napoli çok tehlikeli ve fizik kalitesi çok yüksek bir takım. Bu deplasmanda bilinen oyun yapısını sahaya yansıtmaları skorun 2.5 üstüne gelmesine yeterli olacaktır. Gol sınırı aşılır. 

Toplam Gol 2,5 Üst 
Oran: 1,40

Napoli gruplara Şampiyonlar Ligi’nin son Şampiyonu Liverpool karşısında 2-0’lık skorla kazanarak iyi başladı. Genk ise ilk maçında deplasmanda Salzburg’a 6-2 kaybederek ağır bir yenilgiyle start verdi. Ayrıca Belçika liginin son Şampiyonunun lige de iyi başlayamadığını belirtelim. Lig’de geride bıraktıkları son 4 maçlarında yalnızca 1 kez kazanabildiler. Gruplara zorlu Liverpool maçıyla kazanarak start veren Napoli’nin, Genk önünde de galip gelmesini bekliyorum. Taraf bahsinin yanı sıra 2.5 gol üstünü de tercih edebiliriz.   

MS&Toplam Gol(2.5) 2 & Üst 
Oran: 1,70

Liverpool galibiyetiyle gruba iddialı bir giriş yapan Napoli, Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda güvenilir bir takım değil. Geçtiğimiz iki sezonda da grup turunda dış saha galibiyeti alamadılar. Salzburg'a 6-2 kaybeden Genk, savunmada sorunlu bir ekip. Bu maçta iki takımdan da gol bekliyorum.

Karşılıklı Gol Var 
Oran: 1,50
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın