TahminGold Güncel Haberler

İddaa Bayilerinin Komisyon Oranı Ne Kadar?

2019 yılı Eylül ayında iddaa bayilerinin komisyon oranlarında azalma meydana geldi. Yapılan bu değişikliğe göre İddaa bayisi komisyon oranı %4.83 olurken Geri ödeme komisyonu oranı ise %1 oldu.

Yazının Devamı
En İyi İddaa Fenomenleri

İddaa tutturmak hepimizin isteği ama bu konuda bazen de destek almamızın gerektiği aşikar. Bu noktada bir çok iddaa tahmin siteleri ve iddaa fenomenleri mevcuttur. Bu fenomenler bilyoner, tuttur, nesine gibi iddaa siteleri sayesinde popülerleşmiş veya tahmingold gibi iddaa tahmin sitelerinde üne kavuşmuş insanlardır.

Yazının Devamı
Olimpiyat Halkaları Neyi Temsil Eder?

Olimpiyatlar dört yılda bir tekrarlanan dünyanın en büyük spor organizasyonudur. Sporcular ve ülkeler açısından prestij kaynağı spor aktivitelerinin başında geldiğinden büyük bir heyecanla beklenir. Çeşitli iletişim kanalları vasıtasıyla milyonlarca sporsever tarafından izlenen olimpiyat halkaları iç içe geçmiş, farklı renklerden oluşan beş halkadır. Bu halkalardaki renkler mavi, sarı, siyah, kırmızı ve yeşildir.

Yazının Devamı
İddaa Rekor İkramiye Ne Kadardır?

Spor Toto Teşkilatına bağlı olarak yasal bahis platformu İddia bugüne kadar rekor ikramiyesini 26 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirdi. Bu rekor ikramiyesi ise bir çiftçiye isabet etti. Ferdi Sılay adındaki bu kişi 4 maçlık yüksek oranlı karşılaşmalara iki ayrı kupon yaptı.

Yazının Devamı
Voleybol Kaç Kişiyle Oynanır?

Voleybol, açık havada veya kapalı spor salonlarında oynanabilen bir spor dalı olmakla birlikte aynı zamanda bir takım oyunudur. Türkiye’de voleybol sporu, 1936 yılında, Spor Oyunları Federasyonuna bağlanmıştır.

Yazının Devamı
Basketbolda Hücum Süresi Kaç Saniyedir?

Basketbol en popüler spor dalları arasında yer alır. Parklarda, okullarda veya spor salonlarında oynanan basketbolda süre yoktur.

Yazının Devamı