tahmingold logo

Telefon numara ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.


Beni Hatırla... Şifremi Unuttum...
tahmingold logo

Dilediğiniz paketi seçip hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

18 yaşın üstündeyim, Kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.

Şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun değil.

Şifrenizi kayıtlı Telefon numaranız ile sıfırlayabilirsiniz. Aşağıya telefon numaranızı başında "0" olmadan girin.

Aktivasyon mesajı ücretsizdir. Üçüncü şahıslar ile paylaşmayınız.

TahminGold İade Şartları


Tahmingold iade şartları

Tahmingold.com sitesinde danışmanlık hizmeti satışı yapılmaktadır. Üyelerimize sunulan ödeme şekilleri ve geri iade şartları şu şekildedir.

Sitemize üyelik ödemesi Havale/EFT/ATM veya Kredi/Banka Kartı seçeneği kullanarak yapılmışsa ve üyenin üyelik süresi başladığı andan itibaren 48 saat içerisinde verilen hizmetten memnun kalmaz ise üyeliğin 48 saati dikkate alınmak suretiyle takip eden 30 işgünü içerisinde üyenin belirtmiş olduğu hesaba üyelik için yapmış olduğu ödeme geri gönderilir.

Siteye üyelik ödemesi Kredi/Banka Kartı ile yapılmışsa ve üye 48 saat sonunda verilen hizmetten memnun kalmamışsa 48 saat sonunda iade isteyebilir. Üyenin geri iadesi siteye üyeliğinin 48 saat başlamak kaydı ile 30 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğu kredi kartına yapılır. Üyeler üye oldukları gün saat ve dakika üzerinden 48 saat geçtikten sonra üyeliklerini iptal edemeyeceklerini kabul etmiş sayılırlar.

Kimler ücret iade talep edemez?
Üyelik yükseltme işlemi yapanlar ve kampanyadan yararlananlar (1 aylık üyelik satın alana, 1 aylık üyelik hediye gibi.) iade talepleriniz geçersiz sayılacaktır.

Ayrıca, üyelik zarfınca herhangi bir kazanç sağlanmış ise (kupon tuttuysa) iade talebiniz geçersiz sayılacaktır. Bunun yanında keyfi ve nedensiz iadeler yapılmamaktadır.


 

Çok İddalıyız; Banko Maçlar, Banko Tahminler, Banko kuponlar, Tutan Tahminleri, Futbol Kuponları, Hazır Kuponlar,Yüksek Tutturma Oranı...