tahmingold logo

Telefon numara ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.


Beni Hatırla... Şifremi Unuttum...
tahmingold logo

Dilediğiniz paketi seçip hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

18 yaşın üstündeyim, Kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.

Şifrenizi mi unuttunuz? Hiç sorun değil.

Şifrenizi kayıtlı Telefon numaranız ile sıfırlayabilirsiniz. Aşağıya telefon numaranızı başında "0" olmadan girin.

Aktivasyon mesajı ücretsizdir. Üçüncü şahıslar ile paylaşmayınız.

TahminGold Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikası

Tahmingold.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız, lütfen Tahmingold.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız. Bu Gizlilik Politikası Tahmingold.com için geçerlidir ve Tahmingold.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu Gizlilik Politikasını okuyarak Tahmingold.com un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.
 

Kişisel Bilgi

Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ya da promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için Tahmingold.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi Tahmingold.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.
 

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi

Tahmingold.com siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri ya da herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.
 

Bilginin Paylaşımı

Tahmingold.com için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel bilgilerini korumak başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır. Tahmingold.com kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Tahmingold.com Redsoft Bilgi Teknolojileri markasıdır ve kişisel bilgiler; bilgi veya promosyon amaçlı şirket bünyesindeki diğer siteler ile paylaşılabilir.
 

Güvenlik

Tahmingold.com verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir. Tahmingold.com un hatalı kullanım ya da kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz. Özellikle online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 256 bit şifreleme teknolojisi ile tarafınızdan alınıp bankaya iletilmektedir.
 

Toplanan Verilerin Doğruluğu

Tahmingold.com ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik ya da yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.
 

Değişiklikler

Tahmingold.com olarak dilediğimiz zaman ve bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Politikasını, siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabiliriz.
 
 

SMS Gönderileri

Sitemize üye olan her bir üye, sitemizden gelecek SMS'leri almayı kabul etmişlerdir. Eğer SMS almak istemiyorsanız, [email protected] adresine e-mail atarak SMS listesinden çıkmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
 
               

Üyelik İptalleri

Üyeliklerini kendi istekleriyle iptal eden kullanıcıların üyelikleri tekrar açılmaz, üyelik yükseltmeleri yapılmaz ve ayrıca ücret iade talepleri geçersiz olur.
 


 

Çok İddalıyız; Yüksek Tutturma Oranı Kuponlar, Yüksek Güvenlikli Üyelikler, İade Garantili Kuponlar, Türkiye'deki Tek Yasal Bahis Danışmanlığı...