İddaa Oynayanların Kazandığı Özellikler

İddaa Oynayanların Kazandığı Özellikler
Kazanmayı hepimiz seviyoruz! Adeta kazanmak için yaşıyoruz... Peki bir kuponun size kazandırabileceği şeyler nelerdir, hiç düşündünüz mü?


1. Sabırlı olmak

Bazen dakika 90+4'e kadar beklersin o tek gol gelsin diye. Sabrının sonucunda son dakika gelen golle tutan kuponun sayesinde havalara uçarsın belki de.


2. Hayal kurmak

Bir eline bülteni, bir eline kalemi aldıktan sonra birbirinden heyecanlı hayaller oluşmaya başlar kafanda. Yeni bir telefon almak, üstüne biraz daha ekleyip arabayı değiştirmek, belki de kız arkadaşını bir yemeğe götürmek... Tabii ki bu hayatta en güzel şey hayallerini gerçekleştirmek.


3. Mucizelere inanmak

Olmaz dediğin şeylerin gerçekleştiğine şahit olursun. 3-0 geriden gelen takımın maç kazandığına, ilk yarısında gol olmayan maçın ikinci yarısında +7 olduğuna... E bu da seni mucizelere inandırır hale getirir haliyle.


4. Analiz kabiliyeti

Oynayacağın takımı forvetinden malzemecisine kadar bilirsin. Sakatlıkları, cezalıları hatta ve hatta eşiyle arasında problem olanları öğrenir maç tahminlerini öyle gerçekleştirirsin. 3 maçlık kupon yapmak için de bu uzunluktaki kağıtları, bültenleri bütün gece incelersin.


5. İleri görüşlülük

Tahminlerin öyle rastgele gerçekleşmez. Maçın gidişatından, kimin girip kimin çıkacağını, serbest vuruşu kimin kullanacağını, kart çıkıp çıkmayacağını bir süre sonra adın gibi bilirsin. Adeta bültenlerin Legolas'ı kesilirsin.


6. Paylaşımcı olmak

Çalıştığın maçları yalnızca kendine saklamazsın. Bazen hiç tanımadığın kişilerle bile o çok güvendiğin, yüksek oranlı maçı paylaşırsın. -Yaz kanka! St. Etienne maçı üst!


7. Ligleri, takımları, oyuncuları hatta takımların malzemecilerini bile tanıyabilmek

Öyle ki bir süre sonra oyuncuların neredeyse anne kızlık soyadlarına kadar öğrenirsin. Bir yerde futbol konusu açıldığında, egosuna gökdelenlerin yetişemediği Zlatan kesilir, her şeyi en çok sen bilir, sen konuşabilirsin.


8. Risk alabilmek

Son dakikada kalesini terk edip gol atmaya giden kalecinin kararı kadar zordur riskli bir maçı kuponuna yazmak. Bu riski aldığın an işte gerçek kazanan olabilirsin.


9. Aynı anda birden fazla şeye odaklanabilmek

Yeri geldiğinde iki maçı aynı anda izler, 6 maçlık kuponundaki her maçı teker teker takip edersin.


10. İkramiye kazanmak

Bazen bir kuponla hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olabiliyor. iddaa oyuncuları 2016’da tam 5 milyar TL kazandı, sen de oynayıp kazanabilirsin...

Tabiki bunun için de profesyonel destek almanız gerekir. Uzman kadromuz ile iddaa'da kazandırmaya devam ediyoruz! https://www.tahmingold.com
 

Siz de Yorum Yazın