Arnavutluk - İzlanda Maç Tahmini (10 Eylül)

Arnavutluk - İzlanda Maç Tahmini (10 Eylül)
Arnavutluk - İzlanda maçı için Kg var öneriyorum.

Milli Takımımızın da olduğu gruptaki bu karşılaşma da bizi oldukça yakından ilgilendiriyor çünkü İzlanda ile aynı puandayız ve bu elemeleri geçmek için onları geride bırakmak zorundayız. İzlanda ile karşılaştığımız ilk maçta mağlup olduğumuzu düşünürsek, rövanş maçı 2 kat önemli bir hale geliyor.
Arnavutluk karşısında rahatça galibiyete uzanmalarını beklemiyorum. Hatta ülke olarak Arnavutluk galibiyetini bekliyoruz desek abartmış olmayız.
Bu maçta çok pozisyon ve hareketlilik beklemiyorum. Golü atan takımın ikinciyi aramayacağı bir maç olacaktır. Özellikle ilk golü İzlanda atarsa, maçın o skorla sona ermesi için elinden geleni yapması sürpriz olmayacaktır. Ben de bu tarz bir maçta taraf yerine gollere yönelmeyi tavsiye ediyorum

Altı/Üstü 2,5 Alt
Oran: 1.45

İzlanda bu grubun en zor maçlarından birine çıkıyor. Bizim kazandığımız bu deplasman hiç kolay değil. İzlanda kendi evinde oynadığı maçı da hatırlarsanız 1-0 çok zorlanarak kazanmıştı. 5 mücadele sonunda Fransa-Türkiye-İzlanda 12 puan yaparak müthiş bir yarışa girdik. Oranlara dili ne kadar maçı ortada gösterilse bile terazi de İzlanda ağır basıyor. Bjarnasson, Sigthorsson, Bödvarsson gibi ön taraf oyuncuları fırsatları değerlendirebilir. Gergin geçecek maçta İzlanda öneriyorum.

Maç Sonucu 2 
Oran: 2,15
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın