TahminGold Haber Detay

Fenerbahçe 2018 Kombine Fiyatları

Fenerbahçe 2018 Kombine Fiyatları

Fenerbahçe Kombine Bilgilendirme

Fenerbahçe'de taraftarlar kombinelere büyük ilgi gösteriyor. Bu yazımızda Fenerbahçe'ni resmi web sitesinden aldığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Kombine şartları ve Fenerbahçe kombine fiyatları konusunda yazımızı inceleyiniz.

Fenerbahçemizin, 2018-19 futbol sezonu kombine kartlarının yenileme süreci ve umumi satışı başlıyor.
Kombine kart satışı ve yenileme sürecinde, taraftarlarımız stadımızdaki kombine kart merkezinin yanı dizi, passo.com.tr internet sayfa sitesi üzerinden de online olarak kombine kart satışı ve yenileme işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.
Henüz önceki adalet sahipleri için 18 Haziran 2018 Pazartesi günü başlayacak olan kart yenileme süreci, 26 Haziran 2018 Salı günü sona erecek olup, bu tarih aralığında yer meydan 24 Haziran 2018 Pazar günü sadece passo.com.tr internet sayfa sitesi üzerinden yenileme işlemi yapılabilecek, stadımızda kombine satışı olmayacaktır.

Kombine kartlarında farkındalık yapmak isteyen adalet sahipleri, 27 Haziran 2018 Çarşamba günü, stadımızdaki kombine merkezine gelerek farkındalık işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir.  
Kongre ve temsilci üyelerimiz ise, 29 Haziran 2018 Cuma ve 30 Haziran 2018 Cumartesi günü yepyeni sezon kombine kart satışından öncelikli olarak yararlanabileceklerdir.
2018-19 sezonu kombine kartlarının umumi satışı ise 3 Temmuz 2018 Salı günü başlayacaktır.
Yenileme sürecinden sonraki satış dönemlerinde kurultay üyelerimiz 3’er tane, temsilci üyelerimiz 2'şer tane, taraftar kart sahiplerimiz ise 1’er tane kombine kart alma hakkına sahip olacaklardır.

Stadımızdaki kombine kart merkezi, bu süreçlerde Pazartesi-Cumartesi günleri arası 6 gün süresince 09:00-18:00 mesai saatlerinde, Pazar günü ise 10:00-17:00 arasında çalışacaktır.  
Passo.com.tr internet sayfa sitesi ise yenileme ve umumi satış sürecinde daimi olarak taraftarlarımıza aleni olacaktır.
2018-19 futbol sezonu Fenerbahçe kombine fiyatları aşağıdaki gibidir.
Hep beraber omuz omuza yürüyeceğimiz bu yolda, takımımızın her vakit yanında yer büyük Fenerbahçe taraftarının bilgilerine sunarız.

Fenerbahçe Kombine Fiyatları