Emre Mor Beşiktaş Yolcusu

Emre Mor Beşiktaş Yolcusu

Emre Mor'un temsil haklarını elinde bulunduran WBD Capital CEO'su Erik Alonso, Radyospor'dan Özgür Sancar'a özel açıklamalar yaptı.

Erik Alonso'nun yaptığı açıklamalar şu şekilde:


"Emre Mor sürekli yalan söylüyor"

Dün kulübün sportif direktörü ile bir toplantı yaptı. Emre Mor da bu toplantıya katıldı. Emre Mor'un tutumunu tutarsız buluyorum. Emre Mor muhtemelen herhangi bir takıma gitmeyecek. Sürekli yalan söylüyor, herkese karşı hem de. Ben kendisiyle yaptığı toplantıda Galatasaray'a transferi için bir plan yaptım. 1.7 milyon Euro talep edecektik Galatasaray'dan. O beni devre dışı bırakarak Galatasaray'dan 500 bin Euro istedi. Celta Vigo'dan parasız çıkabileceğini söyledi. Celta Vigo bunu kabul etmiyor. Kiralasa bile ücret talep ediyor.


Transfer çıkmaza girdi...

Emre Mor, Galatasaray'a yalan söyledi. Galatasaray'la ilgili iş çıkmaza girdi.


Kendisini Beşiktaş'a da önerdi

Emre Mor bize haber vermeden Beşiktaş'la görüştü. Kendisini Beşiktaş'a da önerdi. Orada oynamak istediğini söyledi. Beşiktaşlı yöneticiler Emre'yi reddetti. Mental açıdan ciddi problemleri var. Muhtemelen Celta Vigo'da kalacak. Bu koşullarda Türkiye'de kabul görmeyecektir.


Takımdan giderse mükemmel olur

Celta Vigo teknik direktörü Fran Escriba, Emre Mor'un başka bir takıma gitmesinin güzel olacağını söyledi ancak gidemezse durumuna bakacağını ifade etti. Öte yandan Emre Mor, İspanya La Liga ekiplerinden Celta Vigo'dan net 1 milyon Euro kazanıyor.

Kaynak: 
ajansspor.com
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın