Wolfsburg - Hoffenheim Maç Tahmini (23 Eylül)

Wolfsburg - Hoffenheim Maç Tahmini (23 Eylül)

Wolfsburg - Hoffenheim maçında en az 2 gol beklemekteyiz.

Wolfsburg bu sezon yenilgi yüzü görmedi ama genel olarak düşük profilli takımlarla oynadılar ve onlar karşısında da çok formda görünmediler. Glasner yine de ofansif 3-4-3'üne bağlı kalacaktır. Hoffenheim ise bu sezon 4 lig maçının 3'ünde gol atamadı. Zuber ve yeni transfer Samasekou gibi önemli oyuncular sakat. Wolfsburg'u galibiyete daha yakın görüyorum

Maç Sonucu 1 
Oran: 1,70

Wolfsburg 4 maçta 2 galibiyet 2 beraberlik alarak kaybetmeyen 3 takımdan biri tanesi konumunda. Özellikle Brekelo kanadından Weghorst gol planını uyguladıklarını görüyoruz. Mehmedi bu ikiliye eklenince tehlike doğal olarak artıyor. İstatistik olarak tüm maçların 2-3 gol sınırında bitmesini kesinlikle aklın bir köşesinde tutalım. Hoffenheim eğer dirençli oyununu erken gol yemediği taktirde son dakikaya kadar tutunuyor. Bazı yönden denge maçı 2-3 gol sınırında kalır.

Wolfsburg bu sezon Glasner yönetiminde daha iyi takım oldu. Haftalar ilerledikçe üzerine de koyacaklarını düşünüyorum. Avrupa serüvenine de iyi başladılar. Maçı ciddiye alan takım rahat kazandı. Hoffenheim, Nagelsmann sonrası ilk haftalarda bocaladı. Son iki maçta gol üremediler. Freiburg karşısında aldıkları skor taraftarını oldukça şaşırttı. Kramaric iyileşince problemleri büyük ölçüde çözülür ama hücumda daha agresif olmaları gerekiyor. Wolfsburg karşısında takımdan bu anlamda reaksiyon bekliyorum. Tercihim 2,5 gol üstünden yana. Yeni teknik direktörüyle sadece bir galibiyet alabilen Hoffenheim eski gücünden uzakta. Wolsburg ise bu sezon yenilgi yüzü görmedi. İlk 4 için mücadelelerini sürdürecektler. Ancak 6 resmi maçlarının 5'inde kalelerinde gol de gördüler. En az 3 gol bekliyorum.

Toplam Gol 2-3 Gol 
Oran: 1,90
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın