İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?

İddaa Kuponu Nasıl Doldurulur?

İddaa kuponu nasıl doldurulur? İddaa kuponu doldurma şekli nedir? Şansızına güveniyorsunuz ve iddaa mı oynamak istiyorsunuz? Ya da şansınızı denemek mi istiyorsunuz? İşte tüm bu soruların cevabı bu yazımızda siz de ilk defa iddaa oynayıp şansınızı deneyecekseniz bu yazıyı okuyarak idda kupunu nasıl doldurulur, kupon doldurma şekli nedir öğreneceksiniz. Bu yazımızda yüzeysel bilgiler vermek zorunda kaldık. Sitemizdeki blog bölümünde iddaa ile alakalı tüm bilgilere erişebilirsiniz. Çok emin olarak diyebiliriz ki, web sitemiz tam bir iddaa rehberidir! Haydi! Bir an önce şansınızı döndürmek için tüm bu sorulara cevap bulalım.

İddaa oynayabilmek için öncelikle bir maçın olmasına ihtiyaç vardır. İddaa oynayacak bir maç bulduysanız şimdide oynayacağınız seçeneği seçmelisiniz örneğin maç 1’den 2 mi biter yoksa berabere mi biter ya da maç sizce kaç kaç biter? Mesela 1-0 mı yoksa 3-4 mü gibi skorları seçtikten sonra yatıracağınız para miktarını işaretlemelisiniz fakat sistem şeklinde de iddaa oynayabilirsiniz yani eğer 4 maç oynadıysanız ve bir maç tutmayıp diğer üçü tutarsa tutan maçların oranında paranızı alabilirsiniz ama sistem şeklinde oynamayıp normal iddaa oynadıysanız ve tek maçınız bile tutmadıysa iddaayı kaybedersiniz ve hiç para alamazsınız. Bu seçeneklerden birini seçtikten sonra oynayacağınız maçın kodlarını iddaa kuponuna işaretlemelisiniz. İddaa kuponu nasıl doldurulur sorusuna cevap bulduktan sonra şimdi bir de iddaa oynarken dikkat etmeniz gerekenlere bakalım.

İddaa Kuponu Doldururken Dikkat Edilmesi GerekenlerEğer iddaanızı sistem şeklinde oynadıysanız en az 4 TL, normal şekilde oynadıysanız en az 3 TL’lik oynayabilirsiniz. İddalar maçın başlamasına 5 dakika kalana kadar oynanabilir. Eğer iddaa oynayarak para kazanmak istiyorsanız iddaasını oynayacağınız maçların o an ki takım kadrosunu, takımların son zamanlarda ki maç sonuçlarını, oyuncu durumlarını ve ligin durumunu iyi bilmeniz sizin için faydalı olacaktır. Bu konulara ne kadar hakim olursanız iddanızın tutma olasılığı da o kadar yüksek olur. Tabii tüm bunların yanında birazda şansın sizden yana olması lazım. Bol şanslar, bol paralar...
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın