Banko Maç Tahminleri Nasıl Belirlenir?

Banko Maç Tahminleri Nasıl Belirlenir?

Banko iddaa tahminleri belirlenirken öncelikle karşılaşan takımlar iyi analiz edilmelidir. Bulunduğu lig, oyuncu kadrosu ve performansına göre banko olup olmadığı değerlendirilmelidir. Banko Maç tahminleri yapılırken banko olup olmadığının belirlenmesi için öncelik verilecek hususlar şunlardır:

Takımlar Ve Bulundukları Lig Kontrol Edilmeli

Takımların iyi bir analizi için bulunduğu ligin avantajlarına; yani bol gollü veya golsüz geçme olasılığına, takımların lig içindeki performanslarına bakılmalıdır. Eğer değişmeyen bir sonuç varsa, beli bir süre içinde sürekli galip veya mağlup olmuşsa ona göre değerlendirme yapılır. Veya belli süre içinde attığı gol sayısı belirli bir rakamın üzerindeyse ona göre değerlendirme yapılabilir. Bulunduğu ligde puan sıralamasında üst sıradaysa birinciliği kaptırmamak için önündeki maçlar daha rekabetli olacaktır. Eğer karşılaşmalar derbiyse veya aynı lig içinde değilse maç biraz daha çekişmeli olacağından ona göre analiz edilmelidir.

iddaa-mac-tahminleri.jpg

Galibiyet Ve Mağlubiyet Sayısına Bakılmalı

Takımların geçmiş maçları analiz edilmeli ve ona göre karar verilmelidir. Son maçlarında gösterdiği performans ve galibiyet sayısına göre maç tahminleri yapılabilir.

Ligteki Puan Sıralamasına Bakılmalı

Takımların lig içindeki puan sıralamasına bakılarak ta hangi takımın daha düşük performans gösterdiği hangi takımın birinciliğe oynadığı anlaşılabilir ve bu sayede maçın banko olup olmadığı şeklinde değerlendirme yapılabilir.

iddaa-mac-tahmin-ve-analizleri.jpg

Oyuncu Kadrosuna Göz Atılmalı

Golcü oyuncular veya önemli ve kilit mevkilerde oynayan oyuncuların maçta oynayıp oynamadığı öğrenilmelidir. Performans bakımından üstün oyuncuların oynadığı takım adına değerlendirme yapılabilir. Bu şekilde yapılan değerlendirmeler banko iddaa tahminlerini belirleme adına kolaylık sağlar.

Oranlara Bakılmalı

İddaa da gösterilen takımlara ve oranlarına bakılmalı. Genellikle düşük oranlı takımlar daha bankodur. Fakat her zaman bu kesin olmayabilir. İstisna olarak sürprizler yaşansa da düşük oranlı takımlar banko gözüyle bakılabilir.

Analizlerde Gözde Olan Takımlar İncelenmeli

İddaa analizlerinde ve maç tahminleri sitesinde gözde olan takımlar, performans bakımından üst seviyede rol üstlenmiş takımların, yorumcular tarafından nasıl değerlendirildiğini öğrenmek banko maç tahmini için fayda sağlayabilir. Bu tip yorum ve banko maç tahmini için Tahmingold’tan yararlanabilirsiniz.
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın