Antalyaspor Bülent Korkmaz 'a Emanet

Antalyaspor Bülent Korkmaz 'a Emanet

Hamza Hamzaoğlu'nun görevden ayrılmasının hemen peşinden teknik adam arayışlarına başlayan Antalyaspor, nihayetinde Mesut sona ulaştı. Önce Erol Bulut, sonra da Rıza Çalımbay'la masaya oturan ancak istediği sonucu alamayan Antalyaspor, Bülent Korkmaz'la Laf kesti.

Ücretinde indirime gitti

İstediği fiyat nedeniyle öğle saatlerinde imzası zora giren Bülent Korkmaz, maaşında indirime gidince taraflar anlaşmayı sağladı. Anlaşmanın öncesinde Ajansspor'a açıklamalarda bulunan Antalyaspor Kulübü Başkanı Cihan Bulut, mali manada sorunlu olduklarını ve Bülent Korkmaz’ın talebinin kendilerini aştığını söylemiş, en kısa müddette teknik adam konusunu çözüme kavuşturmak istediklerini belirtmişti.

1+1 yıllık itilaf

Yaşanan bu gelişmelerin hemen peşinden devreye giren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Bülent Korkmaz'la görüşerek ücretinde indirime gitmeye ikna etti ve taraflar anlaşmayı sağladı. 1+1 yıllık anlaşmaya varan Bülent Korkmaz'ın yarın resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Resmi İzah geldi

Yapılan anlaşmanın hemen peşinden Antalyaspor'dan da resmi İzah geldi. Kırmızı-Beyazlı kulüp, "Kulübümüz, Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile yapılan görüşmeler sonucu anlaşmaya varmıştır" ifadelerine yer verdi.
 

Siz de Yorum Yazın