TahminGold Blog Detay

12 Nisan 2019 Günün Banko Maçları

12 Nisan 2019 Günün Banko Maçları

104 Leicester - Newcastle

Yedincilik için istekli gözüken Leicester geçtiğimiz hafta küme düşen Huddersfield karşısında rahat kazandı ve 4'de 4 yaptı. Newcastle ise Palace önünde iyi oynayıp tam 18 şut çekmesine karşın mağlup oldu ve ligde kalmasını garantileyecek 3 puanı yine alamadı. Kalan 5 maçının 3'ünde Arsenal, M.City ve Chelsea ile oynayacak olan Leicester, Avrupa şansını sürdürebilmek adına mutlaka kazanmak isteyecektir. Diğer yanda Newcastle her zamanki gibi rakibinin işini zorlaştıracaktır ancak kazanan tarafın gol yollarında daha fazla alternatifi olan Leicester olmasını bekliyorum.

2.5 Alt , Oran: 1.65 (Tahminimiz Kazandı!)
 

103 Nantes - Lyon

Nantes ligdeki son üç maçından da mağlubiyetle ayrıldı. Küme düşme hattına iyice yaklaştılar. Avantajları, kalan sekiz lig maçının beşinin iç sahada olması. Lyon ise Lille ile büyük bir ikincilik savaşı veriyor. Geçen hafta Dijon'a karşı sürpriz bir kayıp yaşasalar da Lille'in bu hafta PSG ile oynayacak olması onları iştahlandırıyordur. Bu maçta galip gelmeleri sürpriz olmaz.
O.Lyon için geçtiğimiz aylarda rahmetli Kemal Sunal'ın efsane filmlerinden biri olan 'Sahte Kabadayı'ndan örnek vermiş, Fekir ve arkadaşlarının büyük rakiplerine kafa tuttuğunu ancak kendisinden küçüklere karşı dayılığın sökmemesinden ötürü iğnelemede bulunmuştum. Evet Lyon bir 'Sahte Kabadayı.' Geçen hafta Dijon önünde duman oldular. Üstelik 20. saniyelerde öne geçmelerine rağmen. Bence bu kaliteli kadro maç seçiyor. Başka izahı yok bu pespaye sonuçların. Nantes ise Sala'nın vefatından sonra doğal olarak kafa olarak dağılmasını sürdürmekte. Toparlayamadılar bir türlü. Son 4 resmi maçı kaybettiler. Lyon maçı ne kadar ciddiye alır bilemem ama ev sahibinin düşme playoff'u ile arasında 7 puan var. Kalan hafta sayısını düşününce goller yakışır bu maça. 2-3 gibi bir skor var aklımda.

2.5 Üst , Oran: 1.55 (Tahminimiz Kazandı!)
 

171 Stromsgodset - Mjondalen

Ligin yeni takımı Mjondalen sezona hazır girmedi. İki maçta yedi gol yedi ve son sıraya demir attı. Stromsgodset ise özellikle Brann deplasmanından çıkardığı bir puanla dikkat çekti. Bu maçta da kendi sahasında kazanacaktır. Üst sıralarda kendini göstermek için ideal bir karşılaşma. Sezonun henüz başında güç gösterisi için bulunmaz bir fırsat. Ev sahibi kazanır.

2.5 Üst , Oran: 1.45 (Tahminimiz Kazandı!)

Yukarıdaki maçları birleştirip ve maç ekleyip banko kuponlar elde edebilirsiniz. Bol şans!
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın