10 Nisan 2019 Günün Banko Maçları

10 Nisan 2019 Günün Banko Maçları

467 Manchester Utd - Barcelona

Bence Man Utd, PSG'yi eleyerek yapabileceği sürpriz hakkını fazlasıyla doldurdu. PSG'yi eledikleri maçta da yaşanan her şey en doğru şekilde en doğru zamanda gerçekleşti. Mesela Man Utd son golü 93'te değil 83'te atsa rakibin baskısına karşı gelemezdi. Kırmızı Şeytanlar şimdi 2. sürprizin peşinde ama işleri çok zor. Bu iki takımın son 8 maçında sadece bir Man Utd galibiyeti var. Yine bu iki takım 2009 ve 2011 finalinde karşılaştı ve bu iki maçı da Barça kazandı. Messi'nin tam vites arttırmasını beklediğim maçlardan biri. Son 4 maçından 3'ünü kaybeden Man Utd için bu tur son durak olur.

Ms 2 , Oran: 1.75 (Tahminimiz Kazandı!)
 

466 Ajax - Juventus

Ajax'ı bu saatten sonra küçümseyen olmayacaktır diye tahmin ediyorum. Grup maçlarında Bayern küçümsedi, iki maçta da da yenemedi. Real küçümsedi, elendi. Juventus rakibini ciddiye alacaktır ama buna rağmen yine çok zorlu iki maç olacaktır. Juventus adına en çok merak edilen konu Ronaldo'nun durumu. Portekizli yıldızın bu maçta kadroya dönmesi bekleniyor. Ajax'ın tek modu hücum etmek ki bu yüzden de son 10 maçta ortalama 3,5 gol oranıyla oynuyorlar. Bu maç için de beklentim gollü geçmesi ve karşılıklı gollerin atılması.

Kg Var , Oran: 1.50 (Tahminimiz Kazandı!)

İddaa tahminleri konusunda lider olan Tahmingold tüm üyelerine kazandırmaya devam ediyor! Bu 3 maçı birleştirip 1 kupon haline getirebilirsiniz. Bol şans!

 

Üye Yorumları

  1. Ibrahim ErdemÜye

    Bravo yine boş geçmedik tebrikler.

Sizde Yorum Yazın