Polonya - Avusturya Maç Tahmini (9 Eylül)

Polonya - Avusturya Maç Tahmini (9 Eylül)
Polonya - Avusturya maçı gerçekten çok belirsiz bir maç olmakla beraber tam tersi bile bitebilir. Ama biz risk alıp ms 1 diyoruz.

Polonya deplasmandaki Slovenya maçında top hakimiyetini elinde bulundursa da rakip kalede yeterince tehlike yaratamayınca sahadan puansız ayrıldı. Gruptaki ilk puan kaybını yaşayan ev sahibinin liderliği sürüyor. Forvetin önemli ismi Milik sakatlık sebebiyle kadroda yok. Grup maçlarına iki yenilgiyle başlayan Avusturya ise sonraki üç maçını kazanarak ikinci sıraya yerleşti. İki ekibin Avusturya'daki mücadelesini Polonya tek golle kazanmıştı. Avusturya'nın en azından ikinci sıradaki yerini korumak için iyi bir sonuca ihtiyacı var. Kazanmak isteyeceklerdir fakat ben Polonya gibi kaliteli bir takım karşısında zorlanmalarını bekliyorum. Rakibiyle oynadığı son dört karşılaşmayı kaybetmeyip bunların üçünü kazanan Polonya'nın bir kez daha kazanmasını bekliyorum.

Maç Sonucu 1 
Oran: 1,85

Slovenya karşısında vasat oynayan Polonya için yenilgi kaçınılmaz oldu. Sakatlığı bulunan Milik yok. Savunmadan Kamil Glik'in durumu belirsiz. Gruba kötü başlamasına rağmen son 3 maçında kayıp yaşamayan Avusturya hücum sıkıntısını atlattı. Savunmadan Prödl ile orta sahadan Zulj sakat. İki ekiptende goller bekliyorum. Önerim karşılıklı gol var. Polonya geçen maçta hepimizi ters köşe yaparak kaybetti. Lewandowski bazen 2-3 kişi tarafından sıkıştırılınca gol atamayabiliyor. 12 puan en yakın takipçisi ile çıkacağı maç öncesinde hala büyük avantaj yaratıyor. Moral bozmadan iyi konsantre olurlarsa içeride kazanabilirler. Avusturya son yılların en golcü takımını oluşturmuş. Oynadığı hiç bir maçı boş geçmediler. Ayrıca son 3 maçlık seri ile bende varım mesajını verdiler. Karşılıklı gollere kuponunuzda yer verin.

Karşılıklı Gol Var 
Oran: 1,70
 

Siz de Yorum Yazın