Moldova - Türkiye Maç Tahmini (10 Eylül)

Moldova - Türkiye Maç Tahmini (10 Eylül)
Moldova - Türkiye maçının az gollü geçmesini bekliyorum. Milli takımımız çok zorlandığı bir Andorra maçını geride bıraktı. Eğer son dakika golü gelmeseydi inanın şansımızı zora sokabilirdik. Şimdi elimizdeki fırsatı iyi değerlendirirsek bu gruptan çıkabiliriz. Moldova maçı aslında benzer bir ortamda geçebilir. Sadece daha fazla şut denemesi yaparak dikine futbola önem verelim. Bizim kalitemiz ile rakibi zaten hiç kıyaslamıyorum bile. Burak olmayınca çok oynamamasından kaynaklı Cenk Tosun yeterli değildi. Bu kez bulduğumuz fırsatları iyi değerlendirirsek kazanarak dönelim. Oran doğal olarak düşük ilk 45 dakika da işi bitiririz.


1.Y Sonucu 2 
Oran: 1,60

Andorra karşısında katı savunmayı aşmakta zorlanmış ve galibiyet golünü kornerden gelen orta ile 89’da bulmuştuk.  Everton’da forma şansı bulamayan Cenk eski günlerinden çok uzakta. Burak Yılmaz’ın yokluğu hissediliyor. Moldova’da bize karşı açık oynamayacak. Bu yüzden yine ileri uçta zorlanabiliriz. Bu yüzden bu maç için gördüğüm  en ideal seçim 2.5 gol altı.

Toplam Gol 2,5 Alt 
Oran: 1,55

Moldova'da teknik direktör değişimi de pek fark yaratmadı ve İzlanda deplasmanından farklı skorla mağlup döndüler. İç sahadaki Andorra galibiyeti haricinde puanları yok. Milli takımımız ise grubun zayıf halkası Andorra karşısında fazlasıyla zorlandı. Kilidin bir türlü açılamadığı mücadelede Ozan Tufan'ın son dakikalardaki golü galibiyeti getirdi. Türkiye, maç boyunca pozisyon üretmekte de zorlandı. Bu durumu bir konsantrasyon eksikliğine bağlayabiliriz. Takımımızda ayrıca daha önce sakatlık sebebiyle kadrodan çıkarılan Oğuzhan Özyakup ve Cengiz Ünder'e bu kez de Okay Yokuşlu eklendi. Türkiye'nin Andorra maçında yaşanan stresin de etkisiyle bu kez işi daha sıkı tutmasını beklesem de Moldova ilk yarıda direnç gösterebilir. İkinci yarının daha gollü geçmesini bekliyorum.

En Çok Gol 2.Y 
Oran: 1,90
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın