Kuzey İrlanda - Almanya Maç Tahmini (9 Eylül)

Kuzey İrlanda - Almanya Maç Tahmini (9 Eylül)

Kuzey İrlanda - Almanya maçında bol olacağı aşikar. Ama süpriz bir tahmin için MS&Toplam Gol(2.5) 2 & Üst  düşünülebilir.

C Grubu'nun en zayıf iki ekibi Estonya ve Belarus'la ikişer kez karşılaşan Kuzey İrlanda, bu dört maçını da kazanarak liderlik koltuğuna oturdu. Şimdi onlar için asıl zor olan kısım başlıyor. Geçen haftayı hazırlık maçıyla  geçiren ev sahibi, zayıf Lüksemburg'u tek golle geçebildi. Almanya ise ilk üç maçını kazandıktan sonra sahasında Hollanda'ya 4-2 yenilirken göz doldurmadı. Özellikle savunmada çok hatalar yaptılar. Hollanda yenilgisinin etkisini geride bırakmak için oynayacak olan konuk ekip galibiyete yakın ancak savunması da güven vermiyor. Gol yiyeceklerini düşünüyorum. 2,5 üstü skor ve Almanya galibiyeti tercih edilebilir.

MS&Toplam Gol(2.5) 2 & Üst
Oran: 1,75

Kuzey İrlanda fikstür avantajını iyi değerlendirdi. Hem iç sahada hem de  deplasmanda karşılaştığı Estonya ve Belarus maçlarında galip gelerek 12 puan topladı. Şimdi üst üste Almanya ve Hollanda ile oynayacaklar. İşleri geride kalan maçlara oranla kolay olmayacak! 3 gün önce iç sahada Hollanda'ya kaybeden Almanya'nın, son 3 müsabakada mağlup etmeyi başardığı Kuzey İrlanda karşısında yine galip gelerek Hollanda yenilgisini telafi etmesini ve liderlik koltuğuna oturmasını bekliyorum.  

Hnd. MS (1 : 0) 2 
Oran: 1,80

Almanya'nın öne geçtiği maçta evinde Hollanda'ya kaybetmiş olması hesapları karıştırdı. İlk 2 yolunda hata lüksleri yok. Kuzey İrlanda oynadığı 4 maçıda kazanmıştı. Fakat bu 4 maçta Belarus ve Estonya'ya karşıydı. Artık kalan 4 maçları çetin rakiplere karşı. Panzerlerin maça hırslı çıkmasını bekliyorum. İlk yarıda üstünlüğü ele alıp devreyi önde kapatabilirler.

1.Y Sonucu 2 
Oran: 1,55
 

Siz de Yorum Yazın