4 Nisan 2019 Günün Banko Maçları

4 Nisan 2019 Günün Banko Maçları

663 Brondby - Aalborg

Kupa karşılaşmaları nispeten daha az gollü geçer zira ekipler genellikle savunma dengesini özellikle ilk yarıda korumak için hücumu ikinci plana atarlar. Ancak bir karşılaşmanın tarafı bu sezonki Brondby ise ben golsüz bir karşılaşma düşünemem. Savunma anlamında iyi değiller, hücum güçleri sayesinde işi bir şekilde götürüyorlar. Aalborg da golcü ekiplerden, mutlaka skor katkısı vereceklerini düşünüyorum. Bu sezon iki ekibin karşılaşmaları 3-1 ve 3-3'lük skorlarla sonuçlandı. Benzer bir skor bekliyorum. 2.5 Gol üstü seçeneği oldukça makul görünüyor.
Danimarka'nın köklü takımlarından Brondby şampiyonluk yarışının fazlasıyla uzağında kaldı. Genel hatlarıyla sezon boyunca kötü performans sergilediler. Özellikle savunmada yaşadıkları problemleri aşmakta güçlük çekiyorlar. Hücum yönünde sorunları yok, ama defanstaki duruşları sebebiyle onlara güvenmek zor. Aalborg da zaman zaman sürpriz neticeler alabiliyor. İki takım arasında 10 Mart'ta oynanan lig randevusu 3-3'lük eşitlikle noktalanmıştı. Benzer bir skor çıkmasa da gol barajı rahatlıkla aşılır.

Ms 1 , Oran: 1.80 (Tahminimiz Kazandı!)


672 Atalanta - Bologna

Bologna ateş hattında ve can havli ile puan için saldıracaklar. İstatistiklerine baktığımızda deplasmanda gol sıkıntıları yok ancak sonuca gitmekte, baskıya direnmekte zorlandıklarını söyleyebiliriz. Atalanta iç sahada etkili bir ekip ve son haftalarda yaptıkları çıkış ile bir anda Avrupa Ligi biletini alabilecekleri pozisyona yerleştiler. Atalanta galibiyete yakın ancak deplasman ekibinin de skor katkısı yapacağını düşünüyorum. Bu iki seçeneğin ortak paydası olan 2.5 gol üstü tercihi risk/oran dengesi bakımından bana göre bu maç özelindeki en iyi seçenek.
Bologna öyle bir çıkmaz içinde ki, son 3 maçını kazanmasına rağmen halen düşme hattında yer alıyor. Kalan 9 haftada en azından 3 galibiyet daha alırlarsa ligde kalmaları beklenebilir. Atalanta cephesinde ise yüzler gülüyor. Son 8 resmi maçta kalelerinde gol görseler de ligde son 4 maçtan 10 puan çıkardılar. Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi potasındalar. Kazanmalarını bekleyebiliriz ancak ben daha yüksek orandan 2,5 üst diyorum.

2.5 Üst , Oran: 1.45 (Tahminimiz Kazandı!)


660 Sassuolo - Chievo

Sassuolo için gündem oldukça sıkıntılı. Söylemesi bile insanın içini sıkıyor ancak son 8 maçını kazanamadı Zerbi'nin takımı. Son 3 maçta da kalelerini kapatamadılar. Chievo ise tam 10 maçtır galip gelemiyor. 11 puanla ligin son sırasındalar, büyük ihtimalle de düştüler. Takımda 2 oyuncu da cezalı. Sassuolo kötü ama tam 3 puan alınacak maç da bu maç! Kazanırlar.
Sassuolo 8, rakibi Chievo ise 14 maçtır kazanamıyor. İki takım arasında kadro yapılanmasına bakınca Sassuolo'nun geniş ve daha kaliteli bir kadrosu olduğunu söyleyebiliriz. Chievo'nun mevcut durumu da düşünüldüğünde Sassuolo'nun kazanmasını bekliyorum.

Ms 1 , Oran: 1.50 (Tahminimiz Kazandı!)

Günün iddaa tahminleri yukarıdaki gibi listelenmiştir. Bol şans!
 

Dilediğiniz paketi seçip hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Ekibimiz iddaa tahmin, strateji ve analizleri konusunda sizlere günün bankosu olan maç tahminlerini sunarak kazancınızı artırmayı hedefliyor.


silver, gold ve platinum paketleri ile yüksek başarı oranı

Düşük Risk Yüksek Başarı

150

 • Haftalık 7-15 Arası Kuponlar
 • Günlük Banko Kuponlar
 • Günlük Maç Analiz ve Yorumlar
 • Yüksek Başarı Oranı
 • Ücret İade Garantili
silver, gold ve platinum paketleri ile yüksek başarı oranı

Yüksek Oran Yüksek Başarı

250

 • Haftalık 14-21 Arası Kuponlar
 • Günlük Banko Kuponlar
 • Günlük Maç Analiz ve Yorumlar
 • Yüksek Başarı Oranı
 • Ücret İade Garantili
silver, gold ve platinum paketleri ile yüksek başarı oranı

Yüksek Oran Yüksek Kazanç

400

 • Haftalık 21-30 Arası Kuponlar
 • Günlük Banko Kuponlar
 • Günlük Maç Analiz ve Yorumlar
 • Yüksek Başarı Oranı
 • Ücret İade Garantili.

Siz de Yorum Yazın