Galatasaray Yeni Sezon Formalarını Tanıttı

Galatasaray Yeni Sezon Formalarını Tanıttı

Eski formalarda arma üzerinde yer alan yıldızlar, 3 yıldız üzerine de 1 yıldız şeklinde konumlandırılırken, yeni sezon formalarında ise dört yıldız da yan yana dizildi. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen törene teknik direktör Igor Tudor da katılırken yeni sezon formalarını futbolcular Semih Kaya, Ahmet Çalık, Fernando Muslera, Wesley Sneijder, Armindo Bruma, Eren Derdiyok ve Garry Rodrigues tanıttı. Yeni sezon formaları Galatasaray satış mağazası noktalarında satışa çıkartıldı.

‘’Formaya Yakışan Bir Performans Göstermeliyiz’’


 

Yeni sezon formalarının lansmanında basına konuşan teknik direktör Tudor, yeni sezonda giyecekleri formaları çok beğendiğini dile getirdi. Tudor, ‘’Formalarımız her zaman ki gibi yine çok güzel. Bizlerin de bu formaya yakışan bir performans göstermemiz gerekiyor.’’ şeklinde konuştu.

Geçen gün yapmış olduğum basın toplantısında da dile getirdiğim gibi önümüzdeki sezonda şampiyon olacağımıza inanıyoruz ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Şampiyon olacağımıza eminim, kimsenin şüphesi olmasın. Şeklinde açıklamalarda bulunurken bir gazetecinin sorduğu ‘’Gelecek sezon Galatasaray şampiyonluğu alacak mı?’’ sorusuna da ‘’İnşallah’’ cevabını verdi.
 


 

Sürpriz Mor ve Beyaz Forma

Galatasaray forma yeni sezon tanıtımında konuşan Galatasaray Mağazacılık ve Parakendecilik A.Ş. Müdürü Öğüdücü, yeni sezonda beyazın yanında mor forma giyeceklerini açıkladı. Mor formanın bir de sürprizi olduğunu söyleyen Öğücü, ‘’Bugün burada tanıttığımız formamızı ilk olarak Alanyaspor maçında giymek istiyoruz. Bu şekilde erken forma tanıtımı yapan dünyada bir Barcelona, bir PSG, bir de Manchester City var. Biz de büyük kulüpler arasında yer aldığımız için formamıza erken tanıtım yaptık.’’ dedi.
 


 

Forma Fiyatları 179 TL’den Başlıyor

Galatasaray forma 2017 GS Store mağazalarında 179 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkartıldı. Yeni sezonda terletilecek olan formalar için Galatasaray, sosyal medyadan bir de tanıtım filmi yayınladı. ‘’ÖnceArma’’ hashtagi ile paylaşılan tanıtım filminde yer alan ‘Galatasaray varsa umut da var’’ sözleri dikkat çekti. Galatasaray yeni sezonda giyeceği formaları ilk kez önümüzdeki hafta oynanacak olan Alanyaspor karşılaşmasında terletecek.
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın