İddaa Tutturmak İsteyenlerin Yapmaması Gereken 5 Hata

İddaa Tutturmak İsteyenlerin Yapmaması Gereken 5 Hata

İddaa severlerin en güvenilir adresi olan tahmingold ailesi, üyelerine iddaa tutturmak ve bu yönde tapılmaması gereken en önemli 5 hatayı sizlerle paylaşacak. Aynı zamanda site içerisinde başka içeriklerde de “iddaa tutturmak” sorusuna yönelik farklı yöntem ve bilgilere de ulaşmanız mümkün.

iddia-tutturmak

Fanatik Olmayı Bırakın

Fanatik olmak ve bir takıma duygusal olarak aşırı bağlanmak iddaa kuponunuz için iyi bir durum değildir. Bu nedenle fanatikliği bırakmanızı öneririz. Ancak eğer fanatik olmaktan kopamıyorsanız iddaa oynarken olabildiğince gönül verdiğiniz takımın maçlarından kaçmaya çalışın. Maçın takımınızın lehine ya da aleyhine sonuçlanacağını düşünmeniz fark etmez. Fanatiklikten kopamamak her açıdan duygusal olmanıza neden olacaktır.


Düşük Oranlara Banko Gözüyle Bakmayın

Maçların düşük oranlı olması oynadığınız takımın mutlaka kazanacağı anlamına gelmez. Her düşük oranın tutmasının garanti olmadığını unutmamalısınız. Pek çok kupon 1.10 ya da 1.15 gibi oldukça düşük katkı sağlayacak tek maçlar ile yatmıştır.


Başka Maç Yok Diyerek Yapılan Kuponlar

Her gün kupon yapmak zorunda değilsiniz. Bunu unutmayın! Yaşanılan heyecan ile kupon doldurmaya duyulan heves sizi oynanmaması gereken maçlara sürükleyecektir. Bu şekilde yapılan kuponların pek çoğu hüsran ile sonuçlanmaktadır. Eğer maçlar güvenilir değilse kesinlikle oynanmamalıdır. Bu nedenle tahmingold sizlere en iyi tahminleri sunmaktadır.


Takımı Tanımadan Oynamak

Takımların form durumlarını, cezalı ve sakat oyuncularını bilmeden tahmin etmek çok büyük olasılıkla sizi yarı yolda bırakacaktır. Takımların iyi analiz edilmesi iddaa için çok önemlidir. Bu nedenle tahmingold geniş bir analiz çalışması yaparak tahminlerde bulunmaktadır. Bu durum tahmingold üyelerine de sağladığı büyük avantajlardan biridir.

iddia-tutturma-taktikleri


İki Aşamalı Maçlar

İki aşamalı oynanan turnuva maçlarında ilk maçının sonucunun aşırı derecede dikkate alınması pek çok sorunlara neden olmuştur. Örnek vermek gerekirse 2016 – 2017 sezonu şampiyonlar ligi ilk maçında PSG İspanyol rakibi Barcelona’yı 4-0 gibi bir sonuçla geçmişti. Bu durum 2. maçı da PSG kazanır algısına neden olmuştur. İkinci maç Barcelona’nın 6-1 üstünlüğü ile bitti. Her maçı ayrı değerlendirin.

İddaa tutturmak bunu en iyi bilenlerin adresi tahmingold ailesi.
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın