İddaa Hakkında Merak Edilen 6 Soru

İddaa Hakkında Merak Edilen 6 Soru

1- İDDAA NASIL OYNANIR?

İddaa programı, tahmin edilebilecek karşılaşmaları, başlangıç zaman, tarih ve oranlarını, karşılaşmalar ile ilgili bilgileri gösteren listedir. Minimum Bahis Sayısı (MBS), bir kupon için oynanması gereken etkinlik sayısı anlamındadır. İddaa oynayabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak gerekmektedir.

2- İDDAA ORANLARI NELERDİR?

İddaa programındaki maç ihtimalleri oranlar üzerinden belirtilir. Her maçın oranı birbirinden farklılık gösterir. Bu program kapsamında maçın karşısında ki oyunun türüne bağlı olarak İddaa oranları değişir. Bu oranlar, 1, 15, 2, 30 gibi ondalık biçimde belirtilir. Kuponunuzu oynamadan önce İddaa oranlarına göz atmanız, daha verimli sonuçlar ortaya çıkarabilir.

3- İDDAA KUPONU NASIL İPTAL EDİLİR?

İddaa kuponunuzu hemen iptal etme şansınız vardır. Bileti oynadıktan sonra 5 dakika içerisinde iptal etme hakkına sahipsiniz. Ancak süre 5 dakikayı aşarsa iptal etme hakkınız bitmiş olur. Eğer bütün kuponu değil de sadece maç satırını iptal etmek isterseniz, iptal etmek istediğiniz maç satırındaki iptal kutusunu işaretleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz satır iptal edilmiş olur.

4- İDDAA OYUN DÖNEMLERİ NELERDİR?

Oyun dönemi ikiye ayrılmaktadır. Bunlar hafta içi dönemi ve hafta sonu dönemi olarak adlandırılırlar. Hafta içi dönemi Salı günü başlamakta ve Perşembe günü akşamına kadar devam etmektedir. Hafta sonu dönemi ise Cuma günü başlamakta ve takip eden Pazartesi akşamına kadar devam etmektedir. Bu dönemler değişiklik gösterebilir.

5- İDDAA NASIL TUTTURULUR?

İddaa nasıl tutturulur sorusunun kesin bir cevabı yoktur. Ancak kazanma ihtimalinizi artırabilirsiniz. Bunu da takım isimlerini iyi bilerek, oranları takip ederek , istatistiklere dikkat ederek yapabilirsiniz.

6- İDDAA'DA KAZANILAN İKRAMİYE NEREDEN VE NASIL TAHSİS EDİLEBİLİR?

Belli bir ücretin altındaki kazanılan ikramiyeler İddaa bayilerinden tahsis edilebilir. Bu ücret 4.068 tl'dir. 4.068tl'yi aşan ikramiye ise Garanti Bankası veya Ziraat Bankası şubelerinden tahsis edilebilmektedir. Ancak bu durumda yüzde 10 İntikal ve Veraset vergi kesintisi yapılmaktadır.

İddaa oyunu yada futbol, basketbol başta olmak üzere bir çok spor dalı ile ilgili tahmin, analiz , yorum konularında "Tahmingold" isimli web sitesinden yardım alabilirsiniz. İddaa nasıl tutturulur sorusunun yanıtını "Tahmingold" web sitesinde bulabiliriniz. İddaa konusunda profesyonel yardım almak için "Tahmingold" web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın