F. Düsseldorf - Wolfsburg Maç Tahmini (13 Eylül)

F. Düsseldorf - Wolfsburg Maç Tahmini (13 Eylül)

F. Düsseldorf - Wolfsburg maçınun bol göllü geçeceği malum.

Sezona Werder Bremen deplasmanında kazanarak başlayan Düsseldorf sonraki iki haftayı Leverkusen ve Eintracht Frankfurt yenilgileriyle kapadı. Bu iki güçlü rakibe karşı alınan sonuçlar normal karşılanabilir fakat Düsseldorf'un savunmasında sıkıntılar olduğu açık. Hücumda ise şimdilik bir üretkenlik sorunu yaşamıyorlar. Wolfsburg ise ilk üç haftayı yedi puanla kapatarak iyi bir sezon başlangıcı yaptı. Hatta iç sahada Paderborn'a karşı da galibiyeti hak edecek bir oyun sergilemişlerdi ancak beraberliğe razı oldular. Düsseldorf'un milli aradan puanla dönmek için gayret sarfetmesini bekliyorum. Gollü geçmeye aday bir mücadele. 2,5 üstü seçimi tercih edilebilir. 

F.Dusseldorf anti futbol oynayan bir takım değil. Teknik direktör Funkel kaybetse bile kapanmadan rakibini zorlatıyor. İstatistik olarak 3 maçın hepsinin üst bitmesi zaten bunu ispatlıyor. 3 gol atan Hennings tecrübesini konuşturarak yine en büyük gol silahı olacak. Wolfsburg bu yıl hiç kaybetmeyerek 7 puan yaptı. Tek forvetli sistem kapanan takımlara karşı zorlanıyor ama futbol oynamaya çalışacak Dusseldorf olunca gollü ve keyifli maç izleriz.

Fortuna Düsseldorf sezona Bremen deplasmanında aldığı galibiyetle başladıktan sonra Leverkusen ve Frankfurt'a karşı kaybetti. Takımın ilk üç haftada savunması iyi gözükmedi. Frankfurt deplasmanında öne geçtikleri maçı kaybettiler. Wolfsburg ilk puan kaybını Paderborn karşısında yaşadı. Oyun olarak üstünlerdi ancak geriye düştükleri maçta kazanacak golü bir türlü bulamadılar. Bu yıl Wolfsburg'u daha istikrarlı yapıda göreceğimizi düşünüyorum. Hücumda önemli gelişimler kazanıyorlar. Fortuna Düsseldorf kalesinde kolay gol görüyor ancak skor üretmekte de çok sıkıntı yaşamıyor. Tercihim 2,5 gol üstünden yana.

Toplam Gol 2,5 Üst 
Oran: 1,50

Werder Bremen deplasmanında 3-1 kazanan Düsseldorf,  Leverkusen'i 3-1, Frankfurt'a da 2-1 kaybetti. Maçları inanılmaz zevkli geçiyor. 3 maçta yenilmeden 7 puan toplayan formda Wolfsburg karşısında da yine aynı futbolu oynamalarını bekliyorum. İki takım da skor üretir.

Karşılıklı Gol Var 
Oran: 1,45
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın