TahminGold Blog Detay

En Başarılı İddaa Youtube Kanalları

En Başarılı İddaa Youtube Kanalları

İddaa konusunda internette bir çok kişi, sayfa veya kanal düzenli içerikler üretmektedir. Bu içerikler bazen ücretli sunulurken bazen de ücretsiz sunulmaktadır. Bu yazımızda ise youtube'da ücretsiz hizmet sunan ve içerik üreten youtube kanallarını sizlere tanıtacağız.
Öncelikle youtube'da maç satan kişilere dikkat etmenizi öneririm. Çünkü youtube üzerinden karşınızda bir muhattap veya şikayet edecek bir yer bulamıyorsunuz. Size tanıtacağımız kanallar kesinlikle ücretsiz hizmet veriyor olup tamamen güvenilir kanallardır. Hadi başlayalım!

İddaa Burda

Kanal linki için tıklayınız.
İddaa burda kanalı hemen hemen hergün düzenli içerikler paylaşmakta ve ayrıca canlı yayınlar yapıp abonelerine iddaa konusunda detaylı bilgiler vermektedir. Kanalın abone sayısı 6.000 civarı olup bu abone sayısını çok kısa bir süre içinde kazanmıştır. Bizim de takip ettiğimiz kadarıyla %80'e kadar başarılı tahminler verdiklerini söyleyebiliriz. Bu kanala kesinlikle abone olmanızı öneririz.

Bilgi Market

Kanal linki için tıklayınız.
Bilgi market kanalı ciddi anlamda iddaa konusunda profesyonel vidolar çekmektedir. Özellikle videolarına yapılan edit ve düzenlemeler, bilgi market'in işini ne kadar ciddiye aldığını açık açık göstermektedir. Bu kanal da çok düzenli içerikler paylaşıp abonelerine iddaa'da kazandırmayı hedeflemiştir. Abone sayısı bu günlerde 9.000 civarı olup, ayrıca abone sayısı hızla artmaktadır. Bizim de takip ettiğimiz kadarıyla %80'e kadar başarılı tahminler verdiklerini söyleyebiliriz. 

Uğurlu Kuponlar

Kanal linki için tıklayınız.
Son olarak uğurlu kuponlar kanalı diğer kanallardan en eskisi ve en çok içerik sahibi kanaldır. Bu kanalda 500'ün üzerinde içerik olup, iddaa konusunda en çok içerik paylaşmış youtube kanalıdır. Video çekimleri ve düzenlemeleri aşırı profesyonel olup, tahminleri de o oranda başarılıdır. Ama şahsi düşüncemiz, bu kanal yeterli ilgiyi görmemiştir. Bu kanalın abonesi 6.000 civarı olup, artık düzenli içerik girilmediği için pek fazla artmamaktadır. Bizim de takip ettiğimiz kadarıyla %85'e kadar başarılı tahminler verdiklerini söyleyebiliriz. Kendisine burdan kanala tekrar yüklenmesini rica ediyoruz.

Bu yazımızda en güvenilir ve en başarılı iddaa youtube kanallarını size tanıttık. Bu kanallara abone olup ücretsiz tahminlerden faydalanabilirsiniz.

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın