TahminGold Blog Detay

4. Hafta Spor Toto Tahminleri

4. Hafta Spor Toto Tahminleri

Spor Toto Tahminleri

Her kolon 25 kuruş değerindedir. Bir maçta birden fazla toto tahminleri yaptıkça ise kolon sayısı artar. Örneğin 15 maçtan sadece birini çifte şans olarak oynayıp kalan 14 maçta tek seçenek yapmanız vaziyetinde kuponun ücreti 50 kuruşa yükselmektedir.

Spor Toto tahminleri açısından en tehlikeli sonuç noktalardan biri ise bütün maçlarda favorilerin kazanmasına oynamanız vaziyetinde birçok şahıs bu tercihleri yapmış olacağından ikramiye çok şahıs arasında bölüşülecektir ve kazanç oldukça düşük olacaktır. Bu sebeple bilhassa sürpriz beklediğiniz maçlarda favori olmayan takımları da kuponunuzun fiyatını seçimleriniz arasına iç ederek büyük bir ikramiye kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Tabii ki ne olursa olsun 15 maçı aniden kimin kazanacağını tahmin etmek oldukça zor olacağından kimi maçlarda 3 tercihi aniden işaretlereyek o maçları kuponunuzdan çıkarmış sayılabilirsiniz. Kupon ücreti artacaktır fakat kazanma şansınız da bu şekilde artacaktır.

Haftanın Spor Toto Tahminleri

Sizler için en güvenilir ve en banko spor toto tahminleri kuponunu sizler için derledik. İşte 4. hafta spor toto tahminleri aşağıdaki gibi oynayabilirsiniz.


3. Hafta Spor Toto Sonuçları


3. Hafta Spor Toto Kazananlar

Spor toto sonuçları ve spor toto kazananlar aşağıdaki gibi listelenmiştir.
15 BİLEN  OLMADIĞINDAN 323.890,26 TL ÖNÜMÜZDEKİ HAFTAYA DEVRETTİ.
14 BİLEN  71 ADET 2.606,76 TL
13 BİLEN  1866 ADET 99,19 TL
12 BİLEN  18365 ADET 12,60 TL İKRAMİYE KAZANDILAR.

KAPANIŞ  24 AĞUSTOS 2018 CUMA SAAT 19:15

Üye Yorumları

  1. Mehmet Öztürk Silver

    Harika tahminler. Çok hoşuma gitti. Spor toto da sizin sayenizde kazancam...

Sizde Yorum Yazın