TahminGold Blog Detay

15 Nisan 2019 Günün Banko Maçları

15 Nisan 2019 Günün Banko Maçları


646 Köln - Hamburg

Bundesliga'nın iki gediklisi, Bundesliga 2'nin abisi ve ilk 2 sırasındaki iki takımı karşı karşıya geliyor. Köln lider ve rakibine 7 puan fark atmış durumda. Kazanırlarsa hem çıkma konusunda hem şampiyonluk konusunda artık iyice rahatlar. Ancak Köln cephesinde hüzün hakim. Hafta içi oynanan Duisburg maçında Teknik direktör Markus Anfang'ın babası Dieter statta kalp krizi geçirdi ve ameliyata alındı. Durumu kritik ve bu yüzden Anfang'ın takımın başında olup olmayacağı belirsiz. Hamburg'un da düşüşte olmasını hesaba katarak, Köln takımı hocaları için oynayıp bu maçı kazanacaktır.

Ms 1 , Oran: 1.45 (Tahminimiz Kaybetti)


157 Watford - Arsenal

Ligdeki son 9 deplasmanda sadece Huddersfield'ı 2-1 yenebilen, Napoli maçının yorgunluğunu yaşayan, savunmada eksikleri bulunan Arsenal'e elbette güvenmek zor. Ancak Watford da FA Cup'ta finale yükselerek sezonluk hedefine büyük ölçüde ulaştı. Ev sahibi artık ligde çok rahat oynayacaktır. Bol gol izletirler.
Federasyon Kupası yarı finalinde 2-0 geriye düşmesine rağmen maçı 3-2 kazanan Watford muhteşem bir başarıya imza attı. Artık kupa finalindeler. Ligle alakaları kalmadı. Öylesine yoğun ve yorucu bir maçtan sonra bu maça konsantre olabileceklerini hiç sanmıyorum. Tercihim çok net bir Arsenal galibiyeti olacak. Alternatifim üst olabilir.  

Ms 2 , Oran: 1.90 (Tahminimiz Kazandı!)


641 Helsingborg - Hammarby

Bu maç için yorumumuz yok, tamamen analizdir.

2.5 Üst , Oran: 1.50 (Tahminimiz Kazandı!)

Bu 4 maçı birleştirip hazır kuponlar haline getirebilirsiniz. Bol şans!
 

Üye Yorumları

Sizde Yorum Yazın